O nas

Przedszkole „Misia Czarodzieja” mieści się na Grochowie, między ulicą Wiatraczną, a Mycielskiego, w budynku mieszkalnym wybudowanym pod koniec lat pięćdziesiątych. Przez około 50 lat rozwijało się, udoskonalało, remontowało, doposażyło zgodnie z nowymi tendencjami, a wszystko po to, aby dzieciom było tu dobrze, bezpiecznie i miło.
Zmieniali się dyrektorzy, nauczyciele, personel pomocniczy, a opinia w środowisku zawsze była ta sama: „Przedszkole dobre, przyjazne dziecku, ze wspaniałym, rodzinnym klimatem”. Dlatego też nasi absolwenci przyprowadzają do nas swoje dzieci i wnuki.
W 2004 roku nadaliśmy Przedszkolu nr 51 nazwę „Misia Czarodzieja”, dzięki czemu ma duszę i stało się jeszcze bardziej bliskie dziecku.

Każda z grup przedszkolnych ma swoją salę – dużą, jasną i kolorową, spełniająca wymogi zarówno bezpieczeństwa jak i estetyczne i edukacyjne. W nich nasze przedszkolaki bawią się, uczą i nawiązują kontakty z rówieśnikami.

Posiadamy także przestronną i doskonale wyposażoną salę, w której odbywa się rytmika, zajęcia gimnastyczne, imprezy okolicznościowe oraz koncerty muzyczne i przedstawienia teatralne.

Naszą chlubą jest wspaniały, duży, zielony, dobrze zagospodarowany ogród, który położony w zacisznym miejscu, z daleka od zgiełku samochodów i miejsc parkingowych, zachęca dzieci do radosnej zabawy i poznawania świata o każdej porze roku.

Pragniemy Państwa zapewnić, że nasze przedszkole jest miejscem czarodziejskim i niezwykłym, dlatego serdecznie zapraszamy!

Kontakt

Przedszkole Nr 51 "Misia Czarodzieja"

ul. Chrzanowskiego 7
04-381 Warszawa

tel: 22 810 08 80
e-mail: p51@edu.um.warszawa.pl

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.